Aktualności

November 4, 2019

PRZEGLĄD CAMBUILD '2019

W dniach 18-20 września @CAMENERGY 2019, znany również jako @CAMBUILD 2019, który był pierwszą w Kambodży międzynarodową wystawą wytwarzania, przesyłu, dystrybucji i elektrotechniki odbył się w Diamond Island Exhibition & Convention Center w sercu Phnom Penh. Zespół @ CTT CABLE wziął udział w wystawie, przyciągając tak wielu odwiedzających wystawę dzięki profesjonalnym rozwiązaniom @cable i @wire oraz wysokiej jakości usługom.

Na tej wystawie nasz Oversea Business Department firmy Chengtiantai Cable @cttcable spotkał klientów z lokalnej Kambodży, Rosji, Indii, Tajlandii, Wietnamu, Hongkongu, Singapuru, Japonii i innych krajów i regionów. Nasz zespół przedstawił i zaprezentował kabel zasilający i przewód, np

Drut budowlany http://www.copperconductorcable.com/supplier-222057-copper-building-wire

Drut oświetleniowy http://www.copperconductorcable.com/supplier-222057-copper-building-wire

Kabel XLPE http://www.copperconductorcable.com/supplier-221581-xlpe-insulated-power-cable

Kabel 0,6 / 1 Kv http://www.copperconductorcable.com/sale-9971042-0-6-1-kv-3-1-2-core-copper-cable-lv-power-cable-xlpe-insulated-pvc -sheathed-electric-cable.html

Kabel zmniejszający palność http://www.copperconductorcable.com/sale-10051908-5-core-flame-retardant-and-fire-resistant-cables-iec60502-standard.html

Kabel ognioodporny http://www.copperconductorcable.com/supplier-221557-fire-resistant-cable

Promieniowany kabel termoodporny XLPE http://www.copperconductorcable.com/supplier-221581-xlpe-insulated-power-cable

Kabel pancerny http://www.copperconductorcable.com/supplier-222054-armoured-power-cable

Kabel średniego napięcia http://www.copperconductorcable.com/supplier-221653-medium-voltage-power-cables

Ponieważ gospodarka Kambodży gwałtownie rośnie, przyciąga inwestycje na całym świecie. Podaż materiałów budowlanych, takich jak kabel zasilający i drut budowlany, ma bardzo duży potencjał. Pytanie, które najczęściej zadawali odwiedzający, to jak określić jakość kabla zasilającego.

Chcielibyśmy podzielić się czterema wskazówkami dotyczącymi pozyskiwania kabla zasilającego o wyższej jakości:

1. Czystość materiału przewodnika. (np. miedź ≥ 99,9%)

2. Materiał izolacyjny. (materiał niepoddany recyklingowi jest lepszy)

3. Standaryzowany kabel czy nie. (np. IEC 60227, IEC 60228)

4. Skala producenta.

Misja „Zapewnienie wysokiej jakości usług dla światowego budownictwa energetycznego i przekazywania informacji”. @ CTTCable ma na celu wykorzystanie nowej nauki i technologii do przekształcania jakości produktów i opracowywania nowych produktów dla naszych partnerów na całym świecie.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim drogim klientom, którzy odwiedzili stoisko @ cttcable w programie. Mamy szczerą nadzieję, że w najbliższej przyszłości będziemy partnerami. Wspólnie budujemy jaśniejszy świat dla naszych ludzi i kraju.

Odwiedź @cttcable na: http://www.copperconductorcable.com/, aby uzyskać więcej informacji.

Koncerty CTT CABLE na całym świecie będą kontynuowane. Moi przyjaciele, bez względu na to, gdzie jesteście, do zobaczenia wkrótce!

Szczegóły kontaktu