Producent i dostawca akcesoriów do kabli, przewodów i kabli

Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Developemnt Ltd., co

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd

Certyfikaty
dobra jakość Kabel koncentryczny miedziany na sprzedaż
dobra jakość Kabel koncentryczny miedziany na sprzedaż
Opinie klientów
Szybka reakcja, dokładne terminy dostaw i możliwość udzielenia pomocy w pilnych lub dużych zamówieniach sprawiają, że kabel Chengtiantai jest doskonałą firmą do pracy.

—— Antonio Esteves (Brazylia)

Doceniamy wsparcie udzielane przez Shenzhen Chengtiantai Cable w zakresie dostaw dla wielu naszych zamówień.

—— Budi Ramli (Indonezja)

Uważam, że zespół zarządzający w CTT Cables jest proaktywny i łatwy w obsłudze.

—— Christopher Wong (Malezja)

Kabel CTT jest rzetelnym, rzetelnym, pomocnym i godnym zaufania dostawcą, którego nie zawahalibyśmy się polecając żadnej potencjalnej firmie.

—— Dale (Republika Południowej Afryki)

Im Online Czat teraz

Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd
Administration building cabling workshop Medium voltage cable workshop copper wire drawing workshop buiding wire workshop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
marki : Kabel Chengtiantai
Ilość pracowników : 250~300
Coroczne wyprzedaże : 350 million-500 million
Rok założenia : 1983
pc Export : 20% - 30%
OEM / ODM: available
Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co., Ltd. założona w 1997 roku. Ale nasi założyciele są zaangażowani w produkcję kabli od 1983 roku, który był znany jako "Fabryka Kabli Guangdong Dacheng".

CTT jest producentem specjalizującym się w produkcji cywilnych i specjalnych drutów kablowych. W 2008 roku nasza firma została rekomendowana jako Wiceprezes Departamentu Federacji Shenzhen Industries. CTT znajduje się w dzielnicy Guangming, Shenzhen City. Powierzchnia zabudowy CTT wynosi 100 000 metrów kwadratowych, a powierzchnia 60 000 metrów kwadratowych.

W naszej firmie jest 271 pracowników i pięć warsztatów, takich jak Warsztaty Granulacji, Warsztat Rysunku Drutu, Warsztat Kabli, Warsztat Drutu i Warsztat Kabla Średniego Wysokiego Napięcia. Roczny obrót CTT osiągnął 500 milionów USD w ubiegłym roku. Nasze standardowe produkty i drut kablowy OEM zostały szeroko zainstalowane w drogach komunikacyjnych, budynkach mieszkalnych, centrach handlowych, budynkach biurowych, budynkach komunalnych, lotniskach itp., Które zyskały nam ogromną renomę w domu i na pokładzie.

Jakość jest zawsze pierwszą rzeczą, na którą zwracamy szczególną uwagę. Z wysiłkiem całego zespołu CTT od ponad 30 lat, CTT został nagrodzony jako "Najwyższej jakości producent Shenzhen", "High-tech Enterprise", "Dobrze znana marka prowincji Guangdong", "Famous Brand of Guangdong" , "Dobrze znana marka Shenzhen" i tak dalej. W międzyczasie firma CTT zarejestrowała ponad osiem naszych patentów poprzez ciągłe inwestowanie w badania i rozwój.

CTT przyjmuje popyt klientów jako wskazówki, wysoką technologię jako podstawę, wysoką jakość, jak jej obietnica i dobra reputacja jako gwarancja. Z całego serca będziemy dostarczać naszym klientom na rynkach krajowych i zamorskich produkty najlepsze.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Chengtiantai Cable Industry Development Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Alex Xie

Tel: 86-755-61137976

Faks: 86-755-61146789

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)